Kontakta oss

AVIX Partners

Vi finns i stora delar av världen, men inte överallt...än!

GLOBALA PARTNERS

För att nå ut till en bredare kundmassa på ett kostnadseffektivt sätt, både för oss och för våra kunder, använder vi oss av partners. Dessa fungerar som ambassadörer & informatörer såväl som utbildare och implementatörer i deras respektive land. 

Vi riktar oss i första hand mot etablerade och välrenommerade konsultföretag som verkar inom tillverkande industri, såväl nationellt som internationellt.

Att vara partner till oss innebär att man med hjälp av AviX utökar sin verktygsväska för att stärka sin konkurrenskraft.

VILL NI OCKSÅ BLI PARTNER?

Kontakta partneransvarig Daniel Samefors
för mer information.

Telefon: 
0709-174807

E-post:
daniel.samefors@remove-this.solme.se


TJECKIEN

Zadrapa
Kontakta Mr. Jaroslav Zadrapa för mer information.
Email: jaroslav@remove-this.zadrapa.eu
www.zadrapa.eu/kontakt.html


FINLAND

Cimteam
Kontakta Mr. Samuli Vuorinen för mer information.
Email: samuli.vuorinen@remove-this.cimteam.fi
www.cimteam.fi


TYSKLAND

PQ+
Kontakta Mr. Andreas Ginger för mer information.
Email: andreas.ginger@remove-this.pq-partner.com
www.pq-partner.com/kontakt

Solme GmbH
Kontakta Mr. Thomas Mittendorf för mer information.
Email: thomas.mittendorf@remove-this.solme.de
www.solme.de


UNGERN

Leonardo Group Kft.
Kontakta Mr. Edwin Kotter för mer infomation.
Email: ekotter@remove-this.leonardo-group.com
www.leonardo-group.hu


INDIEN

Factories of Future
Kontakta Mr. Faisal Shaik för mer information.
Email: shaikh@remove-this.factoriesoffuture.in
www.factoriesoffuture.in


ITALIEN

Auxiell s.r.l.
Kontakta Mr. Andrea Bertollo för mer information.
Email: andrea.bertollo@remove-this.auxiell.com
www.auxiell.com/en/

Talenta Mart
Kontakta Mr. Marco Cusari för mer information.
Email: marco.cusari@remove-this.talentamart.it
www.talentamart.com/contatti.html


MEXIKO

Consult and Audit
Kontakta Mr. Alberto Enriquez för mer information.
Email: aenriquez@remove-this.consultandaudits.com
www.consultandaudits.com


HOLLAND

Vosteq Industry Consulting Group
Kontakta Mr. Harry van de Vosse för mer information.
Email: h.vandevosse@remove-this.vosteq.nl
http://www.vosteq.nl/


SLOVAKIEN

CEIT Pro s.r.o.
Kontakta Mr. Ján Hromada för mer information.
Email: jan.hromada@remove-this.ceitgroup.eu
www.ceitengineering.eu


SVERIGE

Industrikonsult Solme AB
Kontakta Mr. Thomas Palmgren för mer information.
Email: palmgren@remove-this.iseab.se
www.iseab.se

Virtual Manufacturing AB
Kontakta Mr. Daniel Wigren för mer information.
Email: daniel.wigren@remove-this.virtual.se
www.virtual.se


TURKIET

SPAC Consulting
Kontakta Mr. Akin Polat för mer information.
Email: akin.polat@remove-this.spac.com.tr
www.spac.com.tr


USA

Lean Advantage
Kontakta Mr. Ola Schröder för mer information.
Email: ola@remove-this.leanadvantage.com

To top